Zářící dětské oči a šťastný smích všude, kamkoliv se podíváte – Feuersterin Nature Family Resort připomíná pohádkový svět, který se stal skutečností, a který nabízí mnoho vzrušujících zážitků a nezapomenutelných chvil pro mladé i staré. Dokonce i poloha tohoto jedinečného rodinného pětihvězdičkového hotelu je výjimečná – v idylickém údolí Pflersch na severu Jižního Tyrolska se nachází malebná vesnička obklopená impozantní horskou scenérií. Místo k načerpání sil, které vás nechá skutečně odpočinout. Přírodní ráj pro celou rodinu. 

Pro malé hosty zde čeká jedinečná nabídka s pedagogickým dohledem: tvoření v dřevařské dílně, skákání do sena v hřebčíně, malování v ateliéru, stavění hradů v „bahnité místnosti”, dobrodružství ve sněhu, plavání v bazénech s obrovskými skluzavkami a mnoho dalšího… A to vždy za přítomnosti vyškoleného týmu v péči o děti. Jejich repertoár: empatie, trpělivost a spousta kreativity! Tyto činnosti, kterých je více než 70 hodin týdně, pro děti vycházejí z filozofie Montessori: „Děti jsou hosté, kteří hledají směr”. Důraz je kladen na ty nejmenší, jejich osobnosti, stejně jako na volný prostor, který potřebují k rozvoji.

I pro rodiče je k dispozici řada nabídek. Výborně upravované sjezdovky, běžecké tratě a skialpinistické trasy lákají hosty ven, a ti, kteří dávají přednost klidnějším činnostem, se mohou stáhnout do oddělení wellness centra, které je pouze pro dospělé, zúčastnit se lekce jógy nebo si dopřát uvolňující masáž. Vrcholem pro gurmány je večer v hotelové restauraci Artifex.

I milovníci koní si přijdou ve Feursteinu na své. Jízdy na poníkovi, lekce jízdy pro začátečníky i pokročilé jezdce, stejně jako cvičení na kavalety a skákání – v zimě pohodlně ve vyhřívané vnitřní jízdárně.

Jednoduše magické místo.

Autor: Feuersterin Nature Family Resort