Mixujte vzory

Pokud jste někdy slyšeli pravidlo o nekombinování vzorů s ostatními, rychle na něj zapomeňte. Dávno už neexistuje. Naopak se snažte nosit co nejvíce vzorů. To je tajný klíč úspěchu všech módních influencerů. Celkový look tak bude díky mixování působit daleko více stylově a uvolněně.

Od hlavy až k patě v jedné barvě

Potřebujete působit sofistikovaným a dokonalým dojmem? Oblékněte se od hlavy až k patě do jediné barvy. Skvěle vypadá nejenom černá a šedá, ale třeba také bílá, béžová nebo trendy červená.

Zkombinujte nezkombinovatelné

Letní šaty v zimě? Proč ne! Oblíkněte je přes váš oblíbený rolák nebo je jednoduše noste ke koženkovým kalhotám. Není se čeho bát. Rozhodně žádné nápady nezavrhujte a běžte je vyzkoušet. Nečekané kombinace totiž vypadají často nejlépe.

Nezapomínejte na detaily

Všichni dobře víme, že detaily, a to i ty nejmenší, tvoří celek. Bez nich to zkrátka nepůjde. Výrazné šátky, jemné šperky nebo originální kabelka. Vždyť to znáte. Pokud máte ve zvyku zažívat hektická rána, noste neustále ve své kabelce velké sluneční brýle,  rudou rtěnku a pár oblíbených náušnic. Po cestě do práce vám pomohou dotáhnout váš outfit k dokonalosti.