Namísto lístků na jednotlivé přehlídky lze tentokrát zakoupit čtyřdenní pass. Typ STANDING opravňuje ke vstupu na všechny přehlídky s výjimkou těch začínajících ve 21:00, zaručuje místa ke stání a v případě volné kapacity i možnost sezení. Čtyři dny plné přehlídek stojí do konce července jen 500 Kč, v srpnu se cena zvýší na 700 Kč, na místě pak zdraží na 1000 Kč.

V předprodeji je dále i VIP pass, který zajistí vstup na všechny přehlídky, tudíž i na tu večerní Jakuba Polanky, Kláry Nademlýnské a na finálový večer soutěžního workshopu RED CUT by Aukro (zaručené sezení), vstup na party i vstup do STOPKA VIP LOUNGE. Vstupenky zakoupíte v síti TICKETPORTAL.

STOPKA VIP LOUNGE vznikl exkluzivně ve spolupráci s hlavním partnerem MBPFW, obchodem STOPKA. „Myslím, že STOPKA VIP LOUNGE, vybavený produkty z portfolia firmy Stopka, bude inspirací pro všechny vážené návštěvníky MBPFW. Pozornost si zaslouží zejména nábytek značky Dedon, umístěný na VIP terase. Mimo lounge se ale samozřejmě těším i na celou akci, která bude podle mého názoru tou nejlepší kulturně-společenskou akcí letošního roku,“ říká Jiří Stopka, majitel firmy.

MBPFW navíc ani letos nezapomíná na pomoc těm, kteří to potřebují. Na dobrou věc letos přispěje ta nejmladší a nejnadějnější móda. V rámci spolupráce s obchodním portálem Aukro.cz vznikne jedenáct modelů vytvořených během soutěžního workshopu RED CUT by Aukro, vedeného osobností českého návrhářství Liběnou Rochovou. Modely budou na tomto portále vydraženy. Online dražba dostupná i z mobilních zařízení koresponduje s cílem, v němž se Aukro setkává s MBPFW – s podporou české módy a mladých talentů za využití nových technologií. Výtěžek z aukce půjde na Nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci.

„Ráda osobně podporuji projekty, které pomáhají objevovat mladé talenty. Mladí a talentovaní umělci by se měli podporovat, a to především v jejich začátcích. Jsem velmi ráda, že k tomu mohu opět osobně přispět! Navíc jsem moc potěšena tím, že právě tito mladí umělci svým přičiněním a prací podpoří seniory, kterým naše nadace pomáhá,“ říká Taťána Kuchařová.

Je krásné, když móda pomáhá. Seznam prezentovaných návrhářů a aktualizovaný hlavní i doprovodný program najdete na www.mbpfw.com/designeri.

Foto: MBPFW