MBPFW: Kupte si VIP pass a podpořte dobrou věc

/ Redakce

Velkou novinkou letošního ročníku MBPFW je změna systému vstupného. Co zůstává, je pomoc potřebným.

Namísto lístků na jednotlivé přehlídky lze tentokrát zakoupit čtyřdenní pass. Typ STANDING opravňuje ke vstupu na všechny přehlídky s výjimkou těch začínajících ve 21:00, zaručuje místa ke stání a v případě volné kapacity i možnost sezení. Čtyři dny plné přehlídek stojí do konce července jen 500 Kč, v srpnu se cena zvýší na 700 Kč, na místě pak zdraží na 1000 Kč.

V předprodeji je dále i VIP pass, který zajistí vstup na všechny přehlídky, tudíž i na tu večerní Jakuba Polanky, Kláry Nademlýnské a na finálový večer soutěžního workshopu RED CUT by Aukro (zaručené sezení), vstup na party i vstup do STOPKA VIP LOUNGE. Vstupenky zakoupíte v síti TICKETPORTAL.

STOPKA VIP LOUNGE vznikl exkluzivně ve spolupráci s hlavním partnerem MBPFW, obchodem STOPKA. „Myslím, že STOPKA VIP LOUNGE, vybavený produkty z portfolia firmy Stopka, bude inspirací pro všechny vážené návštěvníky MBPFW. Pozornost si zaslouží zejména nábytek značky Dedon, umístěný na VIP terase. Mimo lounge se ale samozřejmě těším i na celou akci, která bude podle mého názoru tou nejlepší kulturně-společenskou akcí letošního roku,“ říká Jiří Stopka, majitel firmy.

MBPFW navíc ani letos nezapomíná na pomoc těm, kteří to potřebují. Na dobrou věc letos přispěje ta nejmladší a nejnadějnější móda. V rámci spolupráce s obchodním portálem Aukro.cz vznikne jedenáct modelů vytvořených během soutěžního workshopu RED CUT by Aukro, vedeného osobností českého návrhářství Liběnou Rochovou. Modely budou na tomto portále vydraženy. Online dražba dostupná i z mobilních zařízení koresponduje s cílem, v němž se Aukro setkává s MBPFW – s podporou české módy a mladých talentů za využití nových technologií. Výtěžek z aukce půjde na Nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci.

„Ráda osobně podporuji projekty, které pomáhají objevovat mladé talenty. Mladí a talentovaní umělci by se měli podporovat, a to především v jejich začátcích. Jsem velmi ráda, že k tomu mohu opět osobně přispět! Navíc jsem moc potěšena tím, že právě tito mladí umělci svým přičiněním a prací podpoří seniory, kterým naše nadace pomáhá,“ říká Taťána Kuchařová.

Je krásné, když móda pomáhá. Seznam prezentovaných návrhářů a aktualizovaný hlavní i doprovodný program najdete na www.mbpfw.com/designeri.

Foto: MBPFW