Rihanna se jako každý rok držela stanoveného tématu a na gala večer přišla v honosné róbě připomínající kostým papeže. Extravagantní oděv pocházel z dílny návrháře Johna Galliana a lodičky patřily designové vizi Christana Louboutina. Není divu, že právě její róba se stala jednou z nejdiskutovanějších.

Okouzlující herečka Blake Lively letos po svém boku neměla manžela Ryana Reynoldse, zato s sebou vzala svého druhého nejoblíbenějšího muže – návrháře bot Christiana Louboutina. Róbu s nekonečnou vlečkou vytvořila Donatella Versace, která byla zároveň i organizátorkou letošního Met Gala. Blake na sobě měla šperky v hodnotě 2 milionů dolarů od designérky Lorraine Schwarz a samozřejmě lodičky od Christiana Louboutina.

Zpěvačka Jennifer Lopez vynesla na Met Gala barevné šaty od labelu Balmain, které měly na hrudi mohutný kříž. Nechyběla dlouhá černá vlečka s peřím, černé psaníčko, černé boty na platformě a luxusní šperky od Tiffany & Co.

Americká herečka známá ze seriálu Sex ve městě, Sarah Jessica Parker se kontroverzního tématu zhostila bravurně. Na galavečer oblékla róbu od značky Dolce & Gabbana, která je známá náboženskými motivy v kolekcích. Nechyběl ani nevšední zlatý betlém na hlavě plný nejmenších detailů a ozdob.

Katy Perry se zlatou róbou od Versace s dominantními andělskými křídly vypadala opravdu jako anděl seslaný z nebe. Zlaté vysoké boty, jemné líčení a blonďatý klučičí účes dodávaly celému looku ještě dramatičtější nádech.

A co byly naše další oblíbené outfity? Prohlédněte si naší galerii, v níž najdete jemný look Anny Wintour, rebelský outfit Cary Delevingne nebo vize rapových superstars Migos, Cardi B a Nicki Minaj. Zendaya a její ztělesnění Johanky z Arku nám vzalo dech.