Přirozenost nade vše: Bella Hadid

Minimum make-upu a šťavnaté rty v hlavní roli. Takový byl jeden z beauty looků Belly Hadid. Vizážisté vsadili na lehký make-up, lícní kosti podtrhli zlatavým bronzerem a rty osvěžili jemným leskem v růžovém odstínu. Oči tentokrát lehce zvýraznili řasenkou a pouze na horních řasách, které lemovaly nude oční make-up.

Zvýrazněné rysy: Sabrina Ouazaniny

Dokonale upravené obočí, téměř nenalíčené oči a broskvové rty skvěle doplnily výrazné šaty herečky. Po jejím vzoru vyčesejte obočí směrem nahoru, případně doplňte tužkou či stínem a zafixujte transparentním gelem. Oči zvýrazněte několika vrstvami černé řasenky. Rty nejprve zjemněte peelingem, poté aplikujte balzám a nakonec naneste lesk v broskvovém odstínu. Hotovo!

90’s make-up: Anna Chipovskaya

Pokud máte minimalistické šaty a přirozený účes, můžete si dovolit zvýraznit oči a rty zároveň – jako to udělala Anna Chipovkaya. Aby celkový efekt nebyl příliš tvrdý, tak místo klasických černých smokey eyes vsaďte na smaragdové stíny a černočernou řasenku.  Na rty použijte tekutý lesk v barvě malin, skvěle koresponduje s očními stíny!