Zimní květy

Květy jsou jedním z nejvýraznějších letošních trendů. Na jaře jsme je milovali jako výšivky na košilích, v létě na průsvitných trikách a na podzim? Květiny budou temnější, na tmavých podkladech a viktoriánských šatech. Vzory budou starožitné a budou připomínat babiččin porcelán, povlečení nebo potahy.

 

 

Jak je nosit?

Na obrovských plochách – maxi šaty se skládanou sukní zaručí, že květiny opravdu vyniknou. Romantické šaty kombinujte s těžkými kabáty, objemnými šálami, tlustými punčocháči a bytelnými zimními botami.

Ledově stříbrná

Návrháři se v této sezóně zamilovali do oslnivě stříbrné barvy a to naprosto na všem – od bot, přes šaty až po kabáty. Nebojte se zazářit!

 

 

Jak ji nosit?

Každodenní styl nejspíš nebude tak okázalý. Stříbrná je nádherná na botách, punčocháčích, sukních, volných kalhotech i kabátech. Vyberte si jeden nebo dva kousky a doplňte je bílou nebo šedou.

Kostky jsou vrženy

V pánském i dámském oblečení, kostky jsou letos in. A to v retro provedení ve stylu 70. a 90. let. Najdete je na vlněných sukních, které vypadají jako od středoškolské uniformy, flanelových košilích i kabátech.

 

 

 

Jak je nosit?

Naprosto jakkoliv. Retro „šprťácký“ look má výhodu, že se mnoha z nás ve skříni válí ještě opravdové vintage kousky. Vytáhněte je a vdechněte jim nový život, tomuto stylu sluší nedbalost a ošuntělost. Kombinace s denimem, saky a kabáty jsou sázkou na jistotu.

Vidíme rudě

Červená je nadčasová a z módy nevyjde asi nikdy. Letos se ale nemusíte bát obléknout do rudé od hlavy až k patě, včetně bot a kabátu či kostýmku.

 

 

Jak ji nosit?

Pozor si dávejte jen na jednotlivé odstíny. Monochromatický look, kdy zkombinujete tmavší a světlejší červenou je možný, ale musí být záměrný. Nešlápnete vedle ani s odvážnými červenými lodičkami, kozačkami či kabelkou, které po dlouhé době slaví comeback.

Kůže a latex

Návrháři se inspirovali Matrix trilogií, když vytvořili siluety s vypasovanými kabáty z černého latexu a kůže. Matrix looku nahrává i návrat úzkých slunečních brýlí a cyber punku.

 

 

Jak to nosit?

Hrdě. Kožené kalhoty, dlouhé kabáty, latex a vinyl vypadají skvěle, ale nenuťte se do nich, pokud se ve výrazném looku necítíte dobře.

Buďte ovce

Kabát nebo bunda z napodobeniny ovčí kůže je letos absolutní nezbytností! Bude vám v nich krásně teplo a navíc budete stylová.

 

 

 

Jak je nosit?

Přehoďte je přes boho šaty a obujte kozačky.

V pánském

O pánských oblecích už jsme psaly a neopustí nás ani na podzim.

 

 

 

Jak je nosit?

Hodně oversized, abyste podtrhli dojem pánského oblečení. V tmavých barvách, s jemnými proužky, k podpatkům i teniskám.