MDF v Pet Farm Family (dříve Sušienkovo) oslavují od samého začátku, a hlavní organizátorky jsou whippetky Sušienka & Špagetka. Při této příležitosti si pro vás Pet Farm Family připravilo speciální MDF kolekci, ve které objevíte 8% slevy na vybrané produkty, převážně v růžovém šatu.

A na co se vlastně můžete těšit? Kolekce je z větší části tvořena z funkčních a zábavných EKO hraček od anglické firmy Beco Pets, kterou Pet Farm Family zastupuje. Veškeré hračky a doplňky jsou vyrobeny z EKO a recyklovaných materiálů, které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Oceníte i rozložitelné materiály, které neuškodí vám ani domácím mazlíčkům a které za sebou nezanechávají zbytečný odpad. Věříme, že si v MDF kolekci najdete něco i pro své mazlíčky.

Energii k procházce, nebo na společnou přetahovanou s hračkami Beco Pets dodají mazlíčkům holistické konzervy Moriak, které si v PFF sami vyrábí a v kterých největší podíl tvoří maso z krocana z ekologického chovu. Na cesty můžete mazlíčkům zabalit sušený steak Moriak, nebo poctivý dlouho tažený vývar – obojí je vhodné i pro pejsky na BARF-u. pozor, všechny produkty, které si Pet Farm Family vyrábí, jsou bez konzervantů, lepku a jiných nesmyslů!