Co je TAXIS POLO?

„Pólo handicap je vaše vstupenka do světa“, pravil jednou Winston Churchill. Tak proč ho nevyzkoušet? TAXIS POLO je série turnajů koňského póla, které budou probíhat na Dostihovém závodišti v Pardubicích. Spolupořadatelem turnajů je jeden z nejstarších a v současné době co do počtu hráčů i největší klub koňského póla v České republice, Aviator Polo Club.

Přijďte se podívat!

Zveme vás hned na první turnaj z této série, TAXIS SNOW POLO 2019. Jedná se o jediný turnaj svého druhu v České republice, čímž se řadí mezi mezinárodní turnaje, jakými jsou například Snow Polo St. Moritz nebo Snow Polo World Cup Kitzbühel. Prožijte spolu s námi nezapomenutelnou atmosféru tohoto královského sportu, zasněžené a dokonale upravené arény, překrásných jihoamerických pólo koní, bojovného zápalu čtyř mezinárodních týmů a přátelského ducha hráčů. Využijte tak možnost ojedinělého zážitku i nových setkání. Pólo na sněhu si dokonce můžete sami vyzkoušet.

Možná vyhrajete i vy

Přijďte povzbudit český pólo tým. Finálový den se koná v sobotu 2. března 2019 na Dostihovém závodišti v Pardubicích od 11 hodin. Čeká vás atraktivní program, dětské pólo, zápas o třetí místo a finálový zápas o vítěze turnaje. Součástí bude i vyhlášení nejlepšího koně turnaje a cena fair-play pro nejférovějšího hráče. Ale cenu si odnesou i diváci, za nejlépe oblečenou ženu a nejlépe oblečený pár.

VIP zážitek

Cena vstupenky je 180 Kč na krytou tribunu (děti vstup zdarma, studenti za 90 Kč) a za 1800 Kč získáte vstup do VIP POLO Lounge, kde vás čeká vynikající catering, kvalitní argentinská vína, prémiové destiláty, módní přehlídka, luxusní šperky nebo moderní umění. Díky našim partnerům si budete moct vyzkoušet vozy TESLA nebo Ford Mustang. Vstupenky si můžete koupit na TICKETSTREAM. Více informací najdete na www.TaxisSnowPolo.com