Pastelová jako nová černá

Černé boty jsou sice klasika, kterou nade vše milujeme, ale v létě zkrátka nejsou vždy tou nejlepší volbou. Proto je na teplou sezonu vyměňte za barevnější variantu. Budete maximálně trendy, cítit se fresh a dodáte i těm nejobyčejnějším outfitům pořádnou šťávu.

Transparentnost v hlavní roli

PVC materiálům se letos zkrátka nevyhnete. Pokud stále pochybujete o jejich pohodlnosti, vsaďte na jednoduché otevřené sandálky, nebo pantofle s transparentním páskem. Slibujeme, že po prvním vyzkoušení se do nich okamžitě zamilujte. Vypadají totiž skvěle naprosto ke všemu!

Elegance a pohodlí zároveň

Existují boty na podpatku, které by byly pohodlné a cool zároveň? Ano! Stačí obout letos tolik oblíbené “kitten heels”. Nízký podpatek vám zajistí naprostý komfort v průběhu celého dne. Prodloužená špička se zase postará o to, aby vaše nohy vypadaly štíhlejší a delší. Je potřeba si přát něco víc?

Mezi pantoflemi a sandálky

Hledáte boty, které snadno a rychle nazujete a budou přitom trochu elegantnější než stylové pantofle? Vsaďte na takzvané mules! Trend, který jste mohli zaznamenat již v předešlém roce, se bude nosit i letos. Mules vypadají skvěle v kombinaci se zvony, ale i s pohodlnými pallazo kalhoty.