Český unikát pod stromečkem

Kozí produkty Kosmetiky Capri jsou světovým unikátem, takto koncipované přípravky nevyrábí žádná jiná firma na světě. Obsah kozích surovin je v produktech 30 %, což je výjimečně vysoké množství. Přípravky jsou symbolem dokonalého poměru kozího mléka, másla, tvarohu, syrovátky, kolostra. V kombinaci s aktivními látkami a také esenciálními oleji nejen fungují, ale také příjemně voní, mají příjemnou konzistenci i texturu.

Sedm překrásných variant

Vybírat můžete na www.kosmetikacapri.cz s originálních balíčků. Produkty jsou zde kombinovány tak, aby k sobě dobře ladily a dosáhly toho správného efektu. Sám název každého balíčku napovídá, co můžete od dané kombinace produktů čekat. Vyzkoušet můžete Hedvábné tělo, Leknín, Péči s růží, Omlazení a další. Stačí jen vybrat, objednat a dopravu máte zdarma.

Rozhodnout se také můžete pro vánoční dárkové poukázky. Ty jsou desingovány dle znamení zvěrokruhu. Vyberete tedy znamení obdarovaného a výši hodnoty. Tímto krokem uděláte radost hned dvakrát. Poprvé, když obdarovaný rozbalí Vánoční dárek s poukázkou. A podruhé, když si na www.kosmetikacapri.cz vybere produkty podle své potřeby a fantazie.

Česko s nádechem Francie

Vše je vyráběno a s láskou baleno ve výrobním závodě obci Čím nedaleko Prahy. Spolehnout se tedy můžete na to, že produkty jsou čerstvé i vysoce kvalitní. Obaly jsou 100 % recyklovatelné a nezatěžují naši přírodu.

Kosmetika Capri zároveň hledala inspiraci ve Francii a své značky pojmenovala La Chèvre a Le Chaton. Tyto značky mají v Česku tradici již 26 let a za tu dobu udělaly radost mnohým ženám.

La Chèvre nabízí kvalitní produkty pro základní péči a úplně si s ní vystačí ženy mezi 20 a 35 rokem věku. Le Chaton má propracovanější, více výživné produkty, s vyšším poměrem aktivních látek a je vhodná pro péči po 30, 35 roku věku, skvěle řeší anti-ageing péči, v té je nepřekonatelná. Obě značky nabízí přípravky pro pleť: krémy, séra, masky, oční krémy, odličovací a čisticí vody, peelingy. Dále také přípravky pro péči o tělo, vlasy, ruce i nohy.

Náš tip aneb balíček pro každou krásku

Jde o balíček nazvaný Péče s růží. Najdete v něm: Denní omlazující krém s růžovým olejem, Noční regenerační krém s růžovým olejem, Hydratační a zklidňující pleťovou masku s růží. Produkty byly testovány na skutečných ženách v projektu Testujto. Skvělých 93 % z nich bylo spokojeno a přípravky by doporučily dalším ženám. Ocenily především rychlý účinek regenerace a hydratace, ale také jejich konzistenci a příjemnou vůní. Proto věříme, že tímto balíčkem určitě potěšíte. Kromě růžového oleje, kozího mléka najdete v přísadách i jahodu.

Krásné Vánoce Vám přeje Kosmetika Capri. Pro Vánoční radosti klikněte na www.kosmetikacapri.cz.