Užijte si jarní vůni nových parfémů Dolce&Gabbana

/ Lenka Komrsková

Vůni jara si momentálně můžeme užít jen těžko, tak proč si alespoň nepořídit nové parfémy, které svým smyslným květinovým aroma natěší na horké dny i noci? Máme pro vás tipy na dvě novinky od značky Dolce&Gabbana z oblíbených řad Dolce a Light Blue.

Dolce&Gabbana Garden Shine

Na přípravě parfému Dolce Shine spolupracovala parfumérka Marie Salamagne. Podílela se na vytvoření nevšední kytice vůní zalitých sluncem, které rozzáří každou ženu.

Pestrobarevným vrchním notám věrným přírodě vévodí svůdné mango v kontrastu s jemnou kyselostí přírodní grapefruitové esence. V textuře vůně je patrná ostrá kdoule. Srdce vůně rozkvétá díky nádhernému jasmínu a slunečnému květu pomeranče. V základu vnímáme přetrvávající sluneční zář, krémové akordy, světlé dřevo, kouřové australské santalové dřevo, hedvábně bíle pižmo, vyvolávající pocit měkké a teplé kůže.

Cena: 30 ml/1590 Kč, 50 ml/2100 Kč, 75 ml/2750 Kč

 

Dolce&Gabbana Light Blue Love Is Love, Pour Femme

Ve spolupráci s mistrem parfumérem Olivierem Crespem se tóny italského citronu a svěžího jablka Granny Smith stávají příjemnějšími. Malinový tón pravého italského gelata vám dodá neodolatelný nádech atraktivity. Svůdnou smyslnostvám dotvoří cedrové dřevo, ambra, akordy smetany a krémové pižmo.

Cena: 50 ml/1 950 Kč

Dolce&Gabbana Light Blue Love Is Love, Pour Homme

Dolce&Gabbana Beauty a mistr parfumér Alberto Morillas vytvořili ještě přitažlivější vůni Light Blue. V horních tónech ucítíte nezkrotnou energii italských citrusů společně se svěží chutí zeleného jablka Granny Smith. Středomořské aroma rozmarýnu a růžového pepře překvapivě kontrastuje s akordy jablečného gelata.Výrazný podpis ambrového dřeva a vůně pižma jsou doplněny zjemňujícím tónem vanilky.

Cena: 75 ml/1 790 Kč