Víme o tobě, že ráda cestuješ, jaká země na tebe zapůsobila nejvíce?

Jsem známá tím, že miluji Portugalsko. Je tam pro mě všechno. Divoký vítr z oceánu, krásné počasí po celý rok, skvělé jídlo a hodně neprobádaných míst. Co se týče přírody, nedám dopustit na Island a za jídlem cestuji nejlépe do Asie. 

Umíš něco, co o tobě moc lidí neví?

Ještě před módou jsem pracovala na taneční kariéře. S tancem už díru do světa asi neudělám, ale chybí mi a chci se k němu vrátit. Láká mě také interiérový design a stavění malých zajímavých kabin v přírodě. Ráda bych brzy nějakou postavila. 

Co je tvůj oblíbený kousek oblečení – od tebe i od jiné značky?

Momentálně mám období, kdy dávám přednost jednoduchosti a pohodlí. Nejraději nosím velkou šedou mikinu, kterou kradu z přítelovy skříně, má jich takových asi 10. Ta nejlepší je od kluků z RapRap, s nimiž také chystáme spolupráci. Od ODIVI pak nemůžu žít bez ledvinky Circle HIP BAG. Mám v ní vše po ruce celý den a navíc vypadá cool. Ledvinky jsou zpět!

Co zatím považuješ  za svůj největší úspěch?

V roce 2017 mě nejvíce potěšila nominace Forbes do žebříčku “30 pod 30”. Jinak za úspěch vždy považuji možnost práce v zahraničí. At’ už jde o kolekci pro Saúdskou Arábii nebo o přehlídky na Mercedes-Benz Central Europe Fashion Week v Budapešti. Srovnání s jinými zeměmi a zkoumání daných poměrů mě vždy nesmírně posouvá.  

Jaké jsou tvé plány pro rok 2018?

Stabilizovat a upevnit postavení ODIVI a SOBJE na českém trhu a hlavně zařídit jejich expanzi do zahraničí. Chci uběhnout půlmaraton, začít zase tancovat a malovat.  A paradoxně trochu zpomalit. Poslední dobou se toho děje tolik, že jsem přestala všechno naplno vnímat. Chtěla bych jít víc do hloubky!