Společnost British American Tobacco přichází po letním uvedení skořicové příchutě Hot Cinnamon s další limitovanou edicí nikotinových sáčků VELO, která se může stát skvělým vánočním dárkem, ale i sběratelským kouskem. Aktuálně uvádí do prodeje balení v podobě speciálního tubusu. V něm najdou uživatelé VELO puky z recyklovatelného materiálu s oblíbenými příchutěmi Royal Purple, X-freeze, Arctic Frost, Freeze a Berry Frost s originálním polepy v zimním designu a ponožky v totožném norském stylu.

Nikotinové sáčky patří mezi alternativní způsoby užívání nikotinu, ke kterému v Česku přechází stále více uživatelů. Na rozdíl od elektronických cigaret či zahřívaných náplní nabízí další benefity, kde jasný prim hraje největší eliminace škodlivin. To je dáno formou vstřebávání nikotinu, které u sáčků probíhá po jejich vložení pod horní ret prostřednictvím ústní sliznice. Ve srovnání s cigaretami zabarvují výrazně méně i zubní sklovinu, což je dáno také tím, že namísto tabáku obsahují derivovaný nikotin, vodu, dřevitá vlákna, eukalyptus, aromatické látky.

„Limitované edice nikotinových sáčků patří u našich zákazníků k velmi oblíbeným. Pro letošní zimu jsme se rozhodli obléct naše VELO puky do pomyslného teplého svetříku, zabalit je do exkluzivního balení v němž najdou uživatelé i malý dárek,“ říká k uvedení aktuální novinky na trh Tomáš Tesař ze společnosti British American Tobacco.

Edice je všem výhradně dospělým uživatelům dostupná pouze do 12. 12. na e-shopu batstore.cz.

batstore.cz