Podzimní outfity blogerek

/ Redakce

Módní inspirace není nikdy dost, proto jsme se rozhodli zařadit článek, díky kterému si v rychlosti zopakujeme největší trendy letošních chladných měsíců. Víte, s jakými z nich si během podzimního období pohrávají ty nejznámější a nejúspěšnější módní blogerky?

Nejdůležitější a nejcennější fakt, který nám poskytují módní blogy je jejich aktuálnost. I proto k nim chodíme pro radu, s čím zkombinovat svoji oblíbenou sukni nebo jestli se k sobě hodí dva různé potisky.

Blogerky hrdě následují trendy každou sezónu, nikdy nezůstávají uvězněny ve stereotypu, snaží se o originalitu a vynalézavost.

Chiara Ferragni si letošní podzim oblíbila malé barevné kabelky a vyšší tenisky. Jeden z jejích podzimních outfitů zdobí také zajímavé sluneční brýle.

Chiara-Ferragni-Milan-Mcqueen-Jacket-7

Andy Torres vsází na kostkovaný vzor, klobouky a nápadité lodičky, díky kterým je v holandských ulicích naprosto nepřehlédnutelná.

AndyTorresHat81

Stejně tak i Kristina Bazan známá jako Kayture nemůže dopustit na tartan, ke kterému nosí kožené legíny doplněné o vysoké kozačky. Často ovšem sáhne po svých oblíbených roztrhaných džínách, k nimž nosí prodloužené černé sáčko a výraznější psaníčko s iniciály LV.

webb_ktr_1887

Do kůže se obléká také Julie Sariňana, vysoké kozačky jsou prioritou outfitů sympatické Kenzy Zouiten nebo drobounké Wendy, která se je nebojí mixovat s dlouhým kabátem, pruhovanými šaty nebo objemnými sukněmi.

New-York-Moment-7-433x650_wendyslookbook

Líbí se nám také nápady Caroliny Engman, která si dokáže poradit s vrstvením. Výraznější šátky doplněné o kožené bundičky záhy střídá bílá košile, tmavě modrý svetr a nápadně dlouhý kabátek velbloudího odstínu. Právě Carolina se nebojí ani jednoho z největších hitů letošního podzimu – ponča! Ale o tom zase zítra.

the-perfect-camel-coat-via-fashionsquad

Foto: Archiv blogů, Pinterest