O tom, že blogování stojí především na kvalitě, by mohla vyprávět studentka grafického designu, která bydlí poblíž holandského Amsterodamu. Sympatická Anit módní blogy procházela tak dlouho, až ji kamarádka přemluvila k založení vlastního.

Její blog je vlastně ještě v plenkách, vznikl na začátku května roku 2012, ale dokázal se zajisté vypořádat s konkurencí. Z prvotní záliby se stala touha vytvořit místo, které bude inspirací ostatním dívkám a ženám, čemuž Anit dopomáhá především pomocí kvalitních fotografií a čistého vzhledu blogu.

Mnohým lichotí její na první pohled obyčejný styl, často oblékne sportovní mikinu v kombinaci s džínami, ale dokáže být i za opravdovou dámu. Nosí nenápadný účes a s doplňky to zase tolik nepřehání.

Blog Fashion Attacks není možná tolik známý, ale přesto je lehce zapamatovatelný. Jeho představitelka totiž jako jedná z mála dává velice často přednost různobarevným teniskám oproti obuvi na vysokém podpatku. Z jejího stylu tak čiší uvolněnost a hravost. Mnoho čtenářů ji má vlastně rádo i za to, že záměrně nepředvádí nic světoborného a i díky teniskám zůstává oproti ostatním nohama více při zemi.

Foto: Pinterest