Atypická bloggerka s opravdu velice zvláštním jménem Tokyobanhbao se sice narodila v Asii, ale od roku 2003 kouká ze svého okna na historické centrum Paříže. Na první pohled vás jistě zaujme její klučičí vzhled, který podporují krátké rozcuchané vlasy.

Svůj blog nejdříve zasvětila outfitům slavných osobností, vystavovala zde své ilustrace a také další věci, na kterých během studia pracovala. Postupem času se rozhodla zveřejňovat tipy na kvalitní restaurace napříč Paříží.

Ačkoliv není velkou fanynkou společenského života, velice ráda zajde na výstavy a společně s přáteli právě do zmiňovaných restaurací a zábavných podniků. Pokud máte cestu do Paříže a zbožňujete sushi, tak určitě nesmíte minout pravou japonskou restauraci Toritcho, která se během několika let stala jejím druhým domovem.

Její blog Le Monde de TokyoBanhbao působí hodně dětsky, je na něm spousta růžové a články jsou většinou psány pouze ve francouzštině, ale to vám nezabrání, prohlédnout si nádherné fotografie delikates, které již Tokyobanhbao stihla ochutnat. V záložce „Links“ také najdete spoustu odkazů na její oblíbené webové stránky s módou, designem i fotografiemi pouličního stylu.

Foto: Pinterest.com