Zrzavá kráska Jane Aldridge blogující na adrese Sea of Shoes si v loňském roce oblíbila Brazílii, přesněji město Sao Paulo, především díky milým a zábavným místním obyvatelům i nádherným plážím a rušnému nočnímu životu.

To Rumi Neely najdete během letních prázdnin většinou v Malibu, které vyhledává pro ojedinělou atmosféru, netají se ovšem láskou k asijskému městu Hong Kong, kde strávila v období dětství rok svého života. Tím ovšem zdaleka nekončíme. Rumi je totiž hotovou expertkou na cestování, nenechala si ujít ani exotický ostrov Maui, přelidněné Tokyo či zasněžený New York. Všechny fotozáznamy z jejích cest jsou ke zhlédnutí na jejím blogu Fashion toast v sekci Photo Diary.

Kanárské ostrovy si zase vyhlédla bloggerka Lovely Pepa a doporučuje je jako ideální destinaci pro romantické víkendy i pro cestování za nedotknutou přírodou. Kdo se ovšem s mořem či pěší turistikou moc nekamarádí, bude určitě spokojenější během klasických výletů autem. Původem Australanka Tuula se totiž rozhodla společně se svojí kamarádkou, bloggerkou a fotografkou Zanitou, uspořádat cestu autem křížem krážem evropskými zeměmi. Stihly navštívit např. Dánsko, Švédsko, Francii, Německo či Itálii. Českou republiku mají na svém vysněném seznamu také, takže je velice pravděpodobné, že je zde o prázdninách potkáme.

Foto: Pinterest; Archiv bloggerek