Chiara, zakladatelka webu FashionBloggersMap.com, přišla s originální myšlenkou, jež spočívá ve vyhledávání módních blogů podle země, ve které aktuálně působí. Jejím cílem je jednou vytvořit mapu, která se bude moci pochlubit zastoupením blogu v každém větším městě jednotlivých států na celé planetě.

Záleží pouze na vašich preferencích, zda si chcete prohlédnout, jak se oblékají lidé ve Švýcarsku, vzdálené Indii či mrazivé Kanadě. Nechybí ovšem ani zástupci Itálie, Řecka, Slovenska, Chile, Kolumbie nebo hravého Japonska.

V jeden moment můžete procházet pouliční módu celého světa, srovnávat, hledat inspiraci a také prostřednictvím stránky poznávat jednotlivé bloggery, kteří mají u svých fotografií uvedeno několik základních informací o sobě, místo působení a odkaz na svůj blog.

Do projektu můžete bez jakýchkoli poplatků přihlásit i svůj blog, a to zasláním emailu a uvedením své země (města), jména zakladatele a platného odkazu. Předem vás ale chci upozornit, že stránka je velice nakažlivá a člověk toužící po nové dávce inspirace na ní dokáže strávit hodiny.

Foto: Pinterest