Helena Glazer z módního blogu Brooklyn Blonde se narodila ruským emigrantům v New York City, kde vyrostla do krásy. Nyní společně se svými dvěma psy a snoubencem Keithem, který se podílí na tvorbě blogu prostřednictvím úpravy fotografií a textů, žijí v Brooklynu.

Blondýnka s všudypřítomným a velice decentním úsměvem na rtech se živí jako stylistka na volné noze, což označuje za svoje vysněné povolání, kterému se hodlá nadále věnovat. Může se pochlubit znalostí ruštiny, nedokázala by žít bez své oblíbené hudby – překvapivě mezi ni řadí hip hop, dobré kávy a čokolády. Večery si zase neumí představit bez červeného vína a příležitostného Martini.

Svůj styl popisuje jako velice ženský. Mnohokrát již zmínila, že je velice důležité, naučit se vnímat svoji postavu, ukázat prostřednictvím oděvů její přednosti a naopak chytře skrýt hlavní nedostatky. Je ženou mnoha tváří – jeden den fandí monochromatických outfitům, jindy dá přednost colorblockingu, sportovní tričko a kraťasy bere jako ideální pomocníky při venčení svých psů. Mezi její nejoblíbenější kousky v šatníku řadí barevné blejzry, klasické džíny, věci s puntíky a především svoji sbírku kabelek Balenciaga.

Žádný nový trend jí není cizí a rozhodně se nebojí cokoli vyzkoušet. Svůj volný čas tráví hledáním nových míst v New York City, jako jsou restaurace, galerie či butiky. Na nákupy by nejraději zašla s Mirou Dumou či Olivií Palermo, jejichž osobitý styl velmi obdivuje. Sama říká, že je dokonale sehraná s místem, ve kterém žije. V Brooklynu totiž najdete od všeho něco a věřte, že si zde přijde na své naprosto každý. Stejně jako na blogu Heleny.

Foto: Pinterest.com