Chiara Ferragni v květnu letošního roku oslavila své 25. narozeniny, studuje právnickou fakultu ve městě Bocconi, ale žije společně se svým přítelem       a pejskem Matildou v Miláně. Svůj módní blog založila v roce 2009 a o necelé dva roky později její stránky navštěvovalo více než 110 000 fanoušků za jeden jediný den. Dokážete si něco takového představit? U nás bychom řekli, že to prostě vzala za ten správný konec.

Ale jak se jí to všechno vlastně povedlo? Začala tak jako každý – fotila své denní outfity, psala k nim články, dávala rady ohledně nákupů, večírků                a cestování. S rostoucí návštěvností však vzala svůj blonďatý salát pevně do rukou a nenechala nic náhodě. Přispívala poctivě každý den, investovala do nového fotoaparátu a kamery, stala se členem všech dostupných sociálních sítí. Také si ze svých přátel vytvořila tým, který jí se všemi radostmi a starostmi ohledně blogu 24h denně pomáhal. Jediný rok od založení svého blogu byla hostem italské televizní show Chiambretti Nights, v Miláně se účastnila Vogue Fashion Night Out. V témže roce jí byla nabídnuta spolupráce s „A“ magazínem, do kterého dodnes přispívá svými postřehy. Největším úspěchem však byl počátek její vlastní kolekce obuvi.

V roce 2011 dostala příležitost se aktivně podílet na přehlídce Alberta Ferretti, vyhrála cenu Bloglovin v kategorii Nováček roku. V Cannes se prošla      po červeném koberci, reprezentovala novou kolekci značky Furla – Candy bag. Začal nekonečný kolotoč – spolupráce s italskou značkou Yamamay specializující se na spodní prádlo, oslovil ji Dior, podílela se na značce Werelse, fotila pro Louis Vuitton.

A dnes? Dnes tato půvabná dívka, která pečuje o všechny své oddané fanoušky, pro které pořádá mnoho soutěží, vydává svoji vlastní TheBlondeSalad aplikaci, díky které mohou mít fanoušci absolutní přehled o všech jejích nových outfitech, zážitcích, spoluprácích a videích. Sama Chiara působí velice mile a skromně a říká, že by nikdy netušila, jak moc jí změní život několik fotografií, psaní zajímavých článků a láska k módě. Když se ohlédne zpátky, tvrdí, že by nic neměnila a je vděčná za všechno, co jí bylo díky blogu nabídnuto. Blonďaté dobrodružství pokračuje!

Foto: facebook.com