Třiadvacetiletá modelka a stylistka Denni Elias vede blog Chicmuse od roku 2009. V prvopočátcích se zaměřovala na inspirativní fotografie, outfity módních ikon i designové kousky do domácnosti. Její obliba se ovšem rozrostla do nevídaných rozměrů a následovalo focení pro italský i německý Vogue, francouzský Glamour i mexický Nylon.

Denni, která se může pochlubit španělskými a libanonskými předky, také zazářila v kampani pro Tod´s, American Apparel i H&M. Kolotoč úspěchů v posledních měsících pokračoval stylingem pro Dolce & Gabbana i americký řetězec Macy´s.

Tato kráska sice žije v Paříži, ale cestuje po celém světě, a to především za prací v oblasti modelingu, stylingu či fotografování reklamních kampaní. Žádaná je především díky své francouzskou eleganci a vždy dokonalému výraznému make-upu – porcelánové pleti vévodí kombinace rudé rtěnky a výrazných černých linek.

Dlouhé tmavé vlasy a dost hubená postava z ní dělají bloggerku, která rozhodně vystupuje z davu. I to nejspíš způsobilo, že má Denni po celém světě řadu nepřátel, kteří ji nemají rádi kvůli vzhledu i křečovitým pózám na fotografiích. Během své blogové kariéry se setkala s mnoha nepřátelskými postoji.

Denni Elias je ovšem natolik silná osobnost, že všechnu nenávist a nepřiměřenou kritiku ustojí, a my se tak můžeme jejími outfity kochat dál.

Foto: Pinterest.com