Módní blog Karla´s Closet funguje od roku 2008, za tu dobu ušel dlouhou cestu, která vedla k obrovskému úspěchu a jeho majitelku lze dnes označit za ikonu bloggerského světa. Vede jej kamarádská perfekcionistka Karla Deras, kterou nejčastěji najdete ve slunné Kalifornii, kde tráví většinu roku.

Karla, dříve působící v americké dívčí skupině Slumber Party Girls, je pilnou studentkou a také velice nadanou šperkařkou. Ve své práci vsází na výrazné doplňky, využívá prvků přírody (drahé kameny) i netradičních kovů. Stejně tak je ale i malířkou a ráda dává dohromady různé koláže, které jí připomínají jednotlivá módní období.

Díky svému stylu je snadno zapamatovatelná, má ráda jednoduchost, androgynní prvky i klasickou ženskost. Její šatník je sbírkou originálních sukní i šatů různých délek, konkurují mu zářivé barvy jako červená, fialová či petrolejová. Nedá dopustit na vintage poklady, které s oblibou kombinuje s věcmi od předních světových návrhářů.

Pokud byste se jí zeptali na kousek, který je nadčasový a nikdy nevyjde z módy, její odpověď by nejpravděpodobněji zněla černý blejzr, bez kterého se rozhodně neobejde.

Foto: Pinterest