Jedenatřicetiletá sympatická dáma Tanesha, vítězka soutěže Curvy Blog Awards 2012, se narodila, a vyrostla v San Jose v Kalifornii. Již od mala se zajímala o módu, schovávala si stará čísla časopisů, zkoušela šít na šicím stroji. Její cit pro umění se odrazil i v další etapě života – rozhodla se pro studium estetiky na univerzitě Berkeley. Od mala ji ovšem trápila její postava, která nespadá do prototypu, pro který tvoří módní návrháři. Trvalo mnoho let, než změnila své myšlení a sebevnímání. Snaha se ovšem vyplatila.

V únoru roku 2011 tak zakládá blog Girl with curves (Dáma s křivkami), na který přidává své články s outfity pro každý den a každou příležitost. Jakmile počet sledujících prudce narůstá, Tanesha cítí velkou míru zodpovědnosti, díky které má možnost skrz blog promlouvat mezi ženy se stejnými „problémy“ a nedostatky. Angažuje se také v magazínu Redbook a GlossDaily.com, kam několikrát za měsíc přispívá. Její internetové stránky ovšem již navždy zůstanou prioritou číslo jedna a prací na plný úvazek. Z blogu se po více než roce stalo doslova revoluční místo plné oslavy krásy a ženskosti. Tanesha zde prezentuje pozitivní vnímání svého těla, sebeúctu a akceptování těla takového jaké je.

S kousky ve větších velikostech nemá problémy, pro svoje nákupy vybírá oblíbené obchody s mladistvou módou – Asos, Dorothy Perkins, Forever 21 nebo New Look. Pokud najde vysněný kousek, nepřestává se ovšem řídit základním pravidlem – vsázet na jeho všestranné využití na den i noc, do práce i na víkend s přáteli. Obdivuje styl Sophie Loren, Audrey Hepburn či Kourtney Kardashian. Často hovoří o svých rozporuplných dojmech z týdnů módy. Sice na nich potkává známé návrháře a celebrity, ale je pro ni velice složité vyrovnat se s tím, že nešijí většinou do velikosti větší než je americká desítka.

Svým elegantním stylem, který dotváří pomocí dlouhých a vzdušných sukní, jednoduchých doplňků a jemných psaníček, se snaží přimět baculatější ženy k tomu, aby nenásledovaly všechna módní pravidla. „Důležité je hlavně nosit to, co máte rády a v čem se cítíte dobře!“

Foto: Pinterest.com