Nové nápady, důraz na denní režim a zaměstnání, postavu, barevnou typologii. Starší ženy určitě ohledně módy mnohem více přemýšlí, už tolik neholdují extravaganci a spíš vsází na pohodlnost kloubící se s kvalitou. V dnešním článku vám představím několik různých módních blogů, které mají ve svých rukách ženy starší 40 ti let a za svůj věk se rozhodně nestydí, spíše  naopak.

Not dressed as lamb

Angličanka Catherine má dokonalý cit pro kombinování jednotlivých kousků. Brání se oblékání černých oděvů, mixuje různé materiály a potisky, ráda poslouchá muziku a v příštím životě by si přála být Audrey Hepburn.

Atlantis Home

Od prosince 2008 bloguje také Texasanka Judy Aldridge, maminka světoznámé bloggerky Jane Aldridge z blogu Sea of Shoes. Stejně tak Judy najdete na jejím druhém blogu Plastic Animal a Day. Během svého pobytu v Tokyu odstartovala svou kariéru modelky a později se vrhla i do světa módních návrhářů.

Not Dead Yet Style

Vždy usměvavou ženu lehce nad padesát, najdete na blogu plném užitečných tipů a také perfektních článků. Patti přiznává, že vaření ji nebaví a volný čas raději věnuje módě a zdokonalování svého stylu. Její blog funguje již dva roky a denně jej navštíví stovky čtenářů.

A girl in Boston

V Bostonu žije sympatická dáma milující dobré jídlo, vaření, cestování a také módu, kterou považuje za denní šálek zábavy a radosti. Jejími oblíbenými značkami je Kate Spade, DvF či Max Mara, o kterých velmi ráda a často píše.

Be spoke baroque

Celým svým životem vás na tomto blogu provází maminka šesti dětí Gina, která žije ve sluncem prozářené Californii. Své mnohaleté zkušenosti aplikuje ve vlastní firmě Bespoke Consulting, kde pomáhá ženám i mužům ohledně stylingu.

A kdyby vám to pořád ještě bylo málo, tak na webové stránce The Citizen Rose Bud najdete abecedně seřazený seznam těch nejznámějších módních blogů náležejících právě do kategorie 40+, která věřte nebo ne má styl podtržen zkušenostmi, které jsou k nezaplacení.

Foto: notdressedaslamb.blogspot.co.uk