Někteří je jako módní ikony neuznávají, jiní lpí na každé zveřejněné fotografii a u snídaně si pročítají jejich nové příspěvky na blogu. Nejčastěji se věnují módě, fotografování a různým akcím, které s tímto odvětvím souvisí.

Co byste ale řekli na nápad, dostat se přímo ke zdroji a vyzpovídat několik českých předních bloggerů? Myslím, že jen tak můžeme přímo porozumět, co je k počátku tohoto „koníčku“ vedlo, jací ve skutečnosti jsou, co mají rádi, koho považují za opravdové módní ikony a jaké jsou jejich plány do budoucna.

V následujících týdnech se vám prostřednictvím minirozhovorů, budu snažit přiblížit ty nejoblíbenější z nich. Prozatím napovím taková jména jako je Lucka a Niky z acupofstyle.com, Martina z dannyrosefashion.com nebo třeba Nikola z nikachic.com, která se rozhovoří o svém novém projektu, na kterém pracuje s další úspěšnou bloggerkou Pavlínou Jágrovou.

Pokud máte další tipy na to, kdo by neměl v této rubrice v následujících týdnech chybět, neváhejte mi nechat zprávu v komentářích či na facebooku. Těšíte se? Já velmi!:-)

Foto: shutterstock.com