Bloglovin možná už několik let znáte. Jedná se o chytrý projekt, díky kterému lze blogy vyhledávat dle kategorií a ty oblíbené následně označit za sledované, čímž si vytvoříte přehled o tom, co se na nich v průběhu jednotlivých dní děje, protože vám neunikne ani jeden nový článek. A několik let je součástí Bloglovin také předávání ocenění v mnoha různých kategoriích.

Letošní vyhlášení vítězů tzv. Bloglovin Awards proběhne 7. září, nominace už jsou tedy známy a my vám nyní přinášíme zkrácený přehled, koho je možné nominovat na vítěze, konkrétně v 11 kategoriích.

V kategorii nejlepší blog zaměřující se na novinky z módního světa mezi sebou bojuje například Who What Wear, Fashionista nebo náš oblíbený a inspirativní server Womens Wear Daily.

Hlas lze také poslat zajímavým blogům, které se věnují focení pouličních fotografií. Tanya Burr, majitelka jednoho z nejznámějších blogů o kráse bojuje s Michelle Phan.

Potom tu máme asi nejzajímavější kategorii, na kterou je vždy upřena snad největší pozornost – Nejlepší osobní blog. Zde je konkurence vysoká, ale medaile si nejspíš rozdají Chiara z The Blonde Salad, Aimee ze Song of Style a Andy ze StyleScrapBook.

Hlasovat ovšem můžete také pro nejlepší pánský módní blog, dále pro blog zabývající se životním stylem nebo blog, jež funguje pod taktovkou celebrity, jako je například Oh So Coco modelky Coco Rocha či Goop patřící herečce Gwyneth Paltrow.

Tak už víte, komu dáte svůj hlas? Pokud ano, vystačíte si s minutkou času, svojí emailovou adresou a nápadem, koho zvolit za celkového vítěze, tedy blogera roku. Více informací najdete na oficiálních stránkách.

Foto: Pinterest