Annabelle Fleur si lásku k módě začala budovat ve chvíli, kdy pracovala pro hollywoodskou návrhářku Elisu Ferare. Její kořeny ale na východ Spojených států nespadají. Narodila se totiž v Lotyšsku, ve čtrnácti letech se ale společně s celou rodinou přestěhovala do Kanady. Oodtud už je to ke slunnému pobřeží „co by kamenem dohodil“.

Nyní společně se svým manželem obývá prosluněnou Kalifornii a zdejší podnebí si nemůže vynachválit. Její čtenáři to mají podobně, protože díky zemi, ve které žije a jejímu dokonalému stylu inspirovanému uměním, cestováním i filmem, se jim dostává unikátní porce nádherných fotografií.

Ty hledejte na blogu s názvem VivaLuxury, jejíž zakladatelka uvádí, že čím více je starší, tím víc se nebojí v módě riskovat, oblékat odvážnější kousky a barvy. V červnu letošního roku si ji čtenáři Vanity Fair dokonce zvolili nejlépe oblékanou mezinárodní bloggerkou.

I přesto, že si Anabelle velice přísně chrání své soukromí a fotografie jejího manžela Emila na blogu určitě neuvidíte, již vícekrát prozradila, že jejím snem je, stát se návrhářkou obuvi a také si hodlá zkusit navrhnout kolekci šperků. Do té doby bude ovšem bezmezně obdivovat práci Alexandera Wanga, Phillipa Lima a přestavovat si, jaké by to bylo, kdyby měla možnost vyměnit si alespoň na jeden jediný den šatník s kráskou Blake Lively.

Foto: Pinterest