V průběhu života se bezpochyby mění naše estetické vnímání a vytváření vlastního stylu. Sestavili jsme pro vás koláže, na kterých je zcela jasné, že i ty nejznámější blogerky, které jejich originalita živí, také někdy a nějak začínaly.

Proměna ve vnímání módy u Jules není na první pohled tolik nápadná. Nepřestala nosit výrazné brýle, ale dala přednost sukním, šatům i výraznějším kombinacím.

Leandra Medine bývala vždy výstřednější než ostatní. Svým outfitům dodala pouze více na eleganci a promyšlenosti, zařadila výraznější barvy a také si zkrátila své kadeře.

Italskou blondýnku jménem Chiara Ferragni jste v jejích prvních článcích na vlastním módním blogu mohli vídat v otrhaných džínách, tílkách a rozčepýřených vlasech. Hodně se změnilo a z Chiary vyrostla dáma s velkým D.

Není pochyb o tom, že i ve Skandinávii je řada slečen, které jsou něčím výjimečné a udávají trendy. Jednou z nich je také Carolina Engman, modelka, blogerka a stylistka v jednom.

Tavi byla nejdřív ošklivka, kterou zbožňoval celý svět. Nyní, o několik let později a přechodu do dospělosti, je z ní nádherná slečna a nic moc se vlastně nezměnilo. Svět jí pořád leží u nohou, návrháři si ji zvou na své přehlídky a posílají ji drahé dárky.

Šarmantní Francouzska Denni Elias přesedlala za ta léta, co ji známe, na barevnější outfity, nebojí se výrazných flitrů a čím dál vyšších podpatků.  Dokonalejší je také pro ni typická černá linka posazená těsně nad linii řas.

Perfektní proměnou si prošla také Andy Torres, která patří k nejúspěšnějším blogerkám vůbec. Právě ona je typickým důkazem, že styl je něco, s čím se možná narodíte, ale musíte se stále učit a pilovat jej.

Foto: Pinterest