Módní blog Sincerely, Jules vytvořený v roce 2009, vede mladá kalifornská slečna s mexickými kořeny. Julie se sice v Mexiku narodila, ale celé své dětství prožila na západním pobřeží Spojených států amerických po boku svých starších sester. A právě ony se staly základní inspirací pro její nynější styl a hnacím motorem pro studium na Fashion Institute of Design & Merchandising, které ji nasměrovalo k nynějšímu povolání módní stylistky a světově úspěšné módní bloggerky. Pouze namátkou – psalo se o ní v americkém magazínu Glamour, Elle, Teen Vogue nebo Cosmopolitan Latina.

Promyšlenost jejích outfitů mi nedává spát. Na první pohled nesourodé kousky, dokáže kombinovat s lehkostí, smyslem pro zábavu a s velkou dávkou kreativity. Velice ráda ctí pravidlo nosit kousky různých cenových kategorií najednou, takže v jednom momentu na ní můžete spatřit top z H&M doplněný o pouzdrovou vintage sukni Gucci.

Svůj styl charakterizuje jako uvolněný a nenucený, okořeněný o prvky prosluněné Kalifornie. V oblibě má především barvy přírody, ale nebojí se ani výraznějších detailů. Přiznává, že častokrát vsadí na základní kousky šatníku, kterým dodá šmrnc pomocí nových brýlí, zlatých hodinek nebo mohutných náhrdelníků či náramků. Inspiraci hledá všude možně – ve filmech, hudbě i přírodě. Přiznává, že cílem jejích nákupů oblečení bývá Zara či Gap, ovšem džíny nakupuje pouze u značky Levi´s.

Blog je podpořený mottem „Dream, Belive, Achieve“ (Snít, Věřit, Dosáhnout), stejný nápis je k vidění na tričkách, která Jules sama navrhla. Staly se i součástí nabídky zboží v jejím internetovém obchodě, který je určen pro všechny tvořivé čtenáře jejího blogu.

Foto: Facebook.com; Pinterest.com