Ihned po skončení pondělní události Met Gala jsme dostali rychlou odpověď a 8. května spatřil světlo světa první díl věnující se zákulisí tohoto nejprogresivnějšího módního magazínu na světě. A o čem vlastně tyto krátké „dokumenty“ jsou? Co nám mohou nabídnout? A čím potěší oko zvědavého módního nadšence?

V sérii Vintage Bowles se představuje mezinárodní editor časopisu Vogue Hamish Bowles, který rád cestuje kolem světa, aby na vlastní oči viděl ty nejpůsobivější kousky z kolekcí předním návrhářů. Vybírá si různé vintage věci a rozšiřuje tak i svoji sbírku.

Série From the Vogue Closet je zaměřena především na vyprávění jednotlivých editorů ohledně jejich osobního stylu. Nebude ani chybět pohled do zákulisí příprav všech akcí pořádaných tímto časopisem a série denimových trendů Vogue Jeanius, atd.

Poslední série Elettra´s Goodness se věnuje zdravému životnímu stylu prostřednictvím vaření. Představuje se v ní Elettra Wiedemann, která vaří u sebe doma ve společnosti Karlie Kloss, Pamely Love nebo Setha Meyerse.

Dohromady je natočeno třicet sérií z prostředí časopisů Vogue, Glamour, GQ, Wired a během roku se k nim postupně hodlá přidat např. oblíbený Teen Vogue, Vanity Fair či Style.com.

Sama jsem zvědavá, zda budou mít jednotlivé epizody takový úspěch jako třeba filmy The September Issue nebo The Editor´s Eye, kdy jsme mohli prostřednictvím jednoho kliknutí spatřit vše za oponou a konečně vědět o některých lidech mnohem více, než se nám doposud dostávalo.

Krátké střihy z videí najdete na Youtube kanálu Vogue http://www.youtube.com/Vogue.