Aby taky ne, jedná se totiž o ideální příležitost, jak svým bloggerským úvahám dát hmatatelnou podobu, přenést je do rukou milovaných čtenářů a zapsat se do jejich fanouškovských srdcí. Poslední dobou se totiž stává (i když těm nejúspěšnějším blogům zase tolik ne), že jejich sláva lehce slábne a proč tedy nevyužít momentálního úspěchu ve svůj prospěch.

Svoji knihu už má například Leandra Medine, majitelka webu The Man Repeller, a dostala vtipný název Seeking Love, Finding Overalls. Její dílo je spíše osobnějším pohledem do jejího života, včetně velice bizarních a často neuvěřitelných historek.

leandra

Kniha také vyšla Tavi Gevinson, nápadné mladé dámě, za jejíž rady by slečny po celém světě prý trhaly ruce. Svůj projekt Style Rookie, který jí otevřel cestu ke splnění amerického snu, tak převedla do tištěné podoby.

tavi

Pokud obdivujete roztomilou zrzku Jane Aldridge z blogu Sea of Shoes, jistě vás potěší i její tištěné postřehy. Napsala knihu Style Yourself, která učí čtenáře, jak si vytvořit šatník se základními kousky. Poté nabízí tipy na nespočet různých kombinací outfitů, které lze pomocí nich vytvořit.

jane

Ke knihám bloggerů přibyla v posledních dnech i ta od – asi nejznámější módní bloggerky na světě –Chiary Ferragni, která zatím (bohužel) vyšla pouze v italštině, ale jsem si jista, že v anglickém jazyce se jí dočkáme velice brzy. Stejně tak s nadšením očekávám knihu francouzské bloggerky a ilustrátorky Garance Doré, jejíž kniha nejen, že určitě bude dávat hlavu a patu, ale především nabídne estetické pohlazení pro oko i pro duši.

garance

Foto: Pinterest