Tavi Gevinson je dnes již sedmnáctiletou bloggerkou a módní expertkou, jejíž názory si berou k srdci nejpovolanější lidé z oboru. Díky svému nápadnému a chaotickému stylu plného šílených kreací i různobarevným vlasům, se již před mnoha lety stala miláčkem amerického publika a začala usedat v prvních řadách věhlasných týdnů módy.

Účastnila se TED konference, zkusila si hrát ve filmu, zpívala, vydala svoji knihu i kolekci triček a dokonce se už dvakrát objevila v žebříčku „30 talentovaných osobností pod 30 let“ časopisu Forbes.

Na řadu ovšem přišla docela jiná a nezvyklá role – role modelky, kterou si Tavi vyzkoušela v nové prázdninové kampani chicagské značky Cole Haan, která do projektu pozvala další mladé a talentované osobnosti, jako například metalovou skupinu Unlocking the Truth, tanečnici a choreografku Celii Rowlson-Hall či herce jménem Gregory Haney.

Není to sice první taková spolupráce (Tavi se již dříve podílela na kampani pro Cyndi Lauper či Uniqlo), ale své prvenství si jistě drží v proměně, která se s puberťačkou během focení odehrála. Dala totiž nově přednost blond vlasům, oblékla červené šaty, obula červené lodičky se zlatým podpatkem a nehty ozdobila třešňovým odstínem. Jako zázrakem se z Tavi najednou stala dáma připomínající mladinkou Michelle Williams. Dáma, která toho má s jistotou ještě hodně na jazyku.

Foto: Pinterest