Není tomu dlouho, co byl vytvořen portál Bloglovin, díky kterému máte možnost zábavně a lehce číst všechny aktuální příspěvky svých oblíbených (nejen módních) bloggerů, což znamená jediné – už žádný zbytečný chaos v právě publikovaných článcích. Bloglovin shromažďuje na jednom místě žebříčky těch nejlepších blogů celého internetu. V sedmnácti kategoriích zde najdete inspiraci z umění, módy, svateb, blogy s profesionálními fotografiemi, pouličním stylem či kosmetikou.

Podle počtu odběratelů se konkrétní blogy seřazují podle oblíbenosti a vy si pak můžete dle veřejného mínění vybírat mezi těmi nejlepšími z nich. Jednou za rok – v lednu – se dokonce pořádají Bloglovin Awards. Ceny, ve kterých rozhodují hlasy čtenářů, určí ty nejúspěšnější blogy za poslední sezónu.

V lednu tohoto roku se udílení cen konalo v New Yorku. Blogem roku se stal světoznámý, dva roky fungující ManRepeller pod vedením Leandry Medine. Nejoriginálnějším blogem byl zvolen From Me To You a nováčkem roku blog Olivie Palermo se svým báječným citem pro styl. Nejlepší web s tématikou pouličního stylu naleznete na JakandJilBlog, novinky ohledně módy doplní Fashionista.

A co se týká módních blogů, tak těm na žebříčku vévodí již delší dobu Fashion Toast se svými 224 111 odběrateli, The Sartorialist se může pochlubit 152, 660 odběrateli a na třetím místě je v minulém článku zmiňovaná Chiara Ferragni se svým blogem The Blonde Salad, který si díky Bloglovin oblíbilo 141 900 čtenářů.

A koho sledujete přes Bloglovin vy, máte své oblíbence?