Sympatická a vždy usměvavá blondýnka Emily Schuman bloguje již od roku 2008, žije v Los Angeles, stihla se vdát a také si pořídit dvě kočky. Svůj blog Cupcakes and Cashmere zakládala po nasbíraných zkušenostech v celosvětově proslulém nakladatelství Conde Nast, respektive po stážích v časopise Domino a Teen Vogue.

Primární myšlenkou bylo založit místo oslavující krásné věci, snaha dokumentovat vše, co má Emily ráda. Je jedno, zda jde o módu, vaření, cestování nebo vyrábění šperků, na jejím blogu si přijde na své opravdu každý kreativní čtenář, který má rád přehlednost, jednoduchost a nové znalosti.

To, co vzniklo jako zábava ovšem nabylo nevídaných rozměrů a po pěti letech blog Emily navštěvují tisíce čtenářů denně. Úspěch přišel i s nabídkou spolupráce od kosmetického giganta Esteé Lauder či návrh na vydání vlastní knihy, která spatřila světlo světa v srpnu roku 2012.

Milovnice snídaní v posteli a suchého Martini tak dnes na svém blogu pracuje od rána do večera a jiné zaměstnání by už nestíhala. Splnil se jí sen, každý den dělá věci, které ji baví a naplňují, a ještě ji všechno toto malé velké dobrodružství umí velice dobře zajistit.

Foto: Pinterest