HARRACHOV PEAKS

Nové apartmány pro celoroční radost z hor

Apartmánový dům HARRACHOV PEAKS byl vytvořen v duchu tradiční architektury zdůrazňující horský charakter původních chalup, přičemž je koncipován pro moderní potřeby dneška. Celkem 16 bytů s terasami a balkony ve čtyřech nadzemních podlažích, fitness, wellness, technické zázemí, sklepy a možnost parkování v podzemním podlaží nebo venkovním parkovišti – to vše bude k dispozici novým majitelům.

ložnice4
Díky francouzským oknům, z nichž většina je orientována na slunné světové strany – východ, jih a západ, a také díky vyšší poloze domu v krajině, nabídnou všechny byty celoročně horskou vzdušnou prosluněnou atmosféru.
2proj
Po příjemně stráveném dni si můžete dopřát odpočinek v soukromém wellness se saunou a vířivkou pro příznivce aktivního odpočinku se nabízí fitness s posilovnou o výměře 40 m2.
63_27_161
Pro váš maximální komfort budou byty vytápěny podlahovým vytápěním, zajištěna je i rekuperace vzduchu. Rezidence je bezbariérová, s výtahem do všech podlaží.
ČÍST DÁL

O projektu

Apartmánový dům HARRACHOV PEAKS nabízí vše, co potřebujete pro svůj aktivní odpočinek, bohatý a zdravý rodinný život i tvořivou práci. V domě jsou celkem čtyři apartmány o dispozici 1+kk, jeden 2+kk, osm 3+kk a tři luxusní podkrovní 4+kk mezonety, které získávají své kouzlo díky odhaleným krovům ale také díky výhledům – dokonce i na sjezdovku.

1X
Budoucí majitelé si mohou vybrat ze třinácti parkovacích stání v podzemních garážích, případně dalších devíti na soukromém parkovišti u domu (cena parkovacích stání není zahrnuta v ceně bytu). Jako součást pozemku jsou navržena herní zákoutí pro děti i místa pro sousedské posezení u ohně. Vytápění domu je zajištěno plynovou kotelnou a v apartmánech rozvede teplo podlahový systém, možnosti větrání budou vedle přirozeného rozšířeny o řízené pomocí rekuperace. Výtahem jsou přístupná všechna patra domu, včetně podzemního podlaží, kde je jak parkovací zóna se sklepy, tak i zóna fitness a wellness.
63_27_161
Dům je zastřešen sedlovými střechami, zateplen a na kráse mu přidává obložení obvodových stěn kamenem a thermo borovicí v přírodním odstínu, která podpoří příjemný horský ráz projektu.

Projekt je řešen pro celkové bezbariérové užívání.

63_27_163

Lokalita

Harrachov, společně se Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou, patří mezi trojici nejoblíbenějších tuzemských horských center. Apartmány projektu HARRACHOV PEAKS jsou umístěné v širším centru města a jsou výborně dostupné, například z Prahy dojedete až k domu za necelé 2 hodiny jízdy autem

Fotogalerie interiéry

Kuchyně

Previous
Next

Obývací pokoj

Previous
Next

Ložnice

Previous
Next

Koupelna

Previous
Next

Projekt v čase

Datový zdroj 2

zahájení stavby

9/2021

Datový zdroj 3

zahájení prodeje

10/2021

Datový zdroj 4

hrubá stavba

5/2022

Datový zdroj 5

dokončení projektu

12/2022

Datový zdroj 6

předávání jednotek

jaro 2023

Vše, co hledáte

vsecohledate
Datový zdroj 4

SKVĚLÁ DOSTUPNOST

Datový zdroj 4

SOUKROMÉ FITNESS A WELLNESS

Datový zdroj 4

MODERNÍ INTERIÉRY

Datový zdroj 4

TERASY A BALKONY

Datový zdroj 4

VYSOKÝ STANDARD VYBAVENÍ

Datový zdroj 4

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

Datový zdroj 4

PARKOVÁNÍ V REZIDENCI

Datový zdroj 4

ZÁZEMÍ PRO DĚTI