Vybrali jsme pro vás lifestylové novinky, které zlepší váš život.

Dveře bez kompromisů

Každý od interiérových dveří očekává něco jiného. Někdo se při výběru zaměřuje na jejich konstrukci, někdo dbá více na design a celkový vzhled, další chce jejich sladění v rámci interiéru a někdo zase, aby jeho dveře splňovaly všechny zmíněné požadavky současně. Tak proč si je tedy nedopřát? U společnosti HANÁK NÁBYTEK rozhodně žádné kompromisy dělat nemusíte. Získáte nejen možnost sladění dveří v rámci celého interiéru, ale také dokonalý design, precizní zpracování a zdravotní nezávadnost veškerého nábytku. Více na www.hanak-nabytek.cz.

dveře

Foto: HANÁK NÁBYTEK

Překonané hranice

Existují hranice, které ve světě hodinářství ještě nepadly? Vývojáři z manufaktury Hublot už vyrobili ty nejodolnější materiály, uzavřeli ta nejšílenější partnerství, vymysleli jedinečné komplikace. Teď se zaměřili na tvar. Ke třem tvarům pouzder, které už ve svém portfoliu mají, přidali čtvrtý. Vzhledem k tomu, že základním stavebním kamenem každých hodinek jsou kola, čtvercový tvar byl velkou výzvou. Přesto se jim podařilo kulatý strojek harmonicky umístit do čtvercového pouzdra tak, aby výsledek působil esteticky. Představeno bylo celkem pět modelů s pouzdrem o velikosti 42 mm. První tři z masivního titanu, černé keramiky a zlata King Gold, další jsou kombinací titanu a King Gold s černým keramickým rámečkem. U černého modelu All Black jde tradičně o limitovanou edici pouhých 250 kusů.

hodinky

Foto: Hublot

Blízko k přírodě

Touha po blízkosti k přírodě je v městských životech stále aktuálnější. I sebemenší plocha zeleně má smysl. Stavebnicový systém květináčů Polys nabízí široké spektrum uplatnění jak v exteriéru, tak v interiéru – na ulici, v nákupním centru, ve škole, v kanceláři, na terase i doma. Nádoby jsou vyrobeny z hliníku, platforma a spodní válcové podstavy z pozinkované oceli a finalizovány v práškovém laku dle barevného zadání. Kořenový systém rostlin je důmyslným izolačním systémem v zimě chráněn proti zamrzání, v létě proti přehřátí.  Součástí nádob je i zavlažovací systém. Více na www.mmcité.com.

Autor: Petra Vorelová