Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Lehčí a kompaktnější

S rostoucí oblibou nikotinových alternativ rostou také požadavky jejich uživatelů jak na funkcionalitu zařízení, tak na jejich design. Glo HYPER X2 nabízí oboje. Přináší vylepšenou technologii zahřívání pomocí jedné cívky s názvem glo NEW HEATING TECHNOLOGY, která umožňuje delší výdrž na jedno nabití. Lehčí a kompaktnější tělo v celkem sedmi nových monochromatických i dvoubarevných provedeních zaujme na první pohled výraznějším a odvážnějším vzhledem s nápaditou a opticky výraznější jednotkou pro vkládání tabákových náplní, která je opatřena uzavírací záklopkou. Hned vedle ní je pak umístěna ikonická glo kontrolka v podobě svítícího kruhu. Produkt je dostupný výhradně dospělým uživatelům v síti trafik a na shop.myglo.cz.

glo

Foto: glo

Jedna plocha

Fantastický vzhled a inspirativní technologie, to jsou indukční varné desky Siemens s integrovaným odsáváním. Kombinují to nejlepší z obou světů do jednoho špičkového spotřebiče. Varná deska tvoří souvislý povrch s pracovní plochou, a kuchyňské linky nebo ostrůvky tak působí naprosto jednotně z jakéhokoli úhlu pohledu. V nabídce Siemens je řada modelů v různých šířkách a je možné je vestavět nejen do nábytku o šířce 80 cm, ale dokonce i do užších skříněk se standardní šířkou 60 cm. Více informací na www.siemens-home.bsh-group.com/cz.

kuchyně

Foto: Siemens

Pocta Itálii

Nechte se unést na výlet k moři. Vůně Versace pour femme Dylan Purple vás zavede na romantickou procházku k italským plážím. Svěží, ovocný a návykový úvod je poctou neodolatelným italským zmrzlinám a také jejímu ikonickému ovoci – citrusu. Květinové srdce je interpretací hypnotického západu slunce na pláži, kdy se jeho purpurové odlesky dotýkají mořských vln. Nakonec se prosadí chvějivé dřevité akordy a elegantní pižmo, které navodí dojem zlatého, měkkého a uklidňujícího písku. Vůni najdete ve vybraných prodejnách parfumerií nebo na eshopu Fann.cz.

 Autor: Petra Vorelová