Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Nečekaná hloubka

Hvězdná mandala a ikonický design All Black se snoubí v dokonalém designu hodinek Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph All Black. Při jejich tvorbě se švýcarská hodinářská manufaktura spojila s mezinárodně uznávaným umělcem Shepardem Faireym, buskerem, malířem, grafikem, ale i aktivitstou. Chronograf uložený v pouzdře z černé keramiky opatřený gumovým řemínkem je uměleckým dílem a precizním nástrojem časomíry zároveň. Dýnko z průhledného safíru na zadní straně pouzdra odhaluje komplikaci a počet kusů této limitované edice. Hublot jich vyrobil jen 52 kusů.

S vůní moře

Zvlhčující gel Oligo 6 pomůže oživit unavenou pokožku, vyhladí vrásky a doplní pleti živiny. O péči se stará šest účinných složek. Patentovaný koncentrát mořské vody Oligomer obsahuje potřebné minerály a stopové prvky. Mořský prebiotický komplex pokožku regeneruje a posiluje. O omlazení pleti, redukci pigmentace, hydrataci a ochranu proti volným radikálům se postarají vitaminy C, B3, B6 a E. Stačí používat Oligo 6 na obličej každé ráno a večer a změna bude patrná na první pohled.

Oligo 6

Foto: Oligo 6

Futuristický design

Změna životního stylu motivovala společnost SieMatic k vývoji moderního konceptu dokonalé kuchyně, který dává zákazníkům příležitost spoluvytvářet jedinečný koncept a podílet se na vlastním designu. SieMatic Mondial se svým futuristickým designem kombinuje jednoduchost geometrických tvarů s opulentností výrazných materiálů a vytváří zážitek, který osloví všechny smysly najednou. Fascinující souhra materiálu, formy a barvy propůjčuje kuchyni ohromující vzhled a zároveň jí umožňuje splynout s okolní architekturou.

kuchyně

Foto: SieMatic

Autor: Petra Vorelová