Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Purpurový big bang

Hublot se nechal unést módním purpurovým odstínem. Kompletně do něj zahalil limitovanou edici ikonického modelu hodinek Big Bang Unico. Leštěné pouzdro o velikosti 42 mm je vytvořeno z lehoučkého eloxovaného hliníku, který hodinkám poskytuje dokonalou odolnost a ochranu proti poškrábání i nárazu. Srdcem hodinek je manufakturní chronograf HUB1280, jehož práce je jasně vidět skrz precizně řezaný číselník. Aby byl purpurový dojem dokonalý, Big Bang Unico Summer přichází se dvěma řemínky, jejichž odstín odpovídá barvě pouzdra. Hodinky jsou k dostání v limitované edici 200 kusů ve 125 buticích značky po celém světě i na e-shopu.

130 let inovací

Už 130 let rodinná firma Poggenpohl vylepšuje kuchyně. Z bývalého truhlářského podniku se postupně stala přední značka luxusního kuchyňského nábytku vyrobeného v Německu. Jako vynálezce moderní kuchyně spojuje Poggenpohl architektonické koncepty a postupy s trendovým designem, vynikajícím řemeslným zpracováním a technickou precizností. Důkazem je žebříček 30 nejluxusnějších německých značek, kde se značka Poggenpohl umisťuje vždy v první desítce. Loni obsadila čtvrté místo. Pro designéry Poggenpohl jsou zákazníci ústředním bodem plánování a vyvíjejí řešení šitá na míru jejich individuálním představám. Více informací v Showroomu Poggenpohl Czech a na www.poggenpohl.cz.

Poggenpohl

Foto: Poggenpohl

Luxus v oblacích

Privátní let s CTR Atmospherica Aviation poskytuje klientům svobodu, soukromí, luxus a gastronomický zážitek na nejvyšší úrovni už více než patnáct let.  Soukromé letadlo dopraví klienty do požadované destinace rychle a bez čekání, a to i na menší letiště. Do flotily společnosti Atmospherica Aviation patří proudová letadla Phenom 300 a Hawker 900 XP, ve kterých vás přivítá ochotná posádka tvořená dvěma piloty a hosteskou. Let se může stát i gurmánským zážitkem. Atmospherica Aviation si u jídla a nápojů podávaných na palubě vždy zakládá na jejich prvotřídní kvalitě. Nabízená vína jsou z pečlivě vybraného vinařství.

letadlo

Foto: CTR Atmospherica Aviation

Autor: Petra Vorelová