Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Supreme x Hästens

Speciální edice, které lifestylová značka Supreme připravuje napříč celým high-endovým spektrem, vždy spojuje vysoká poptávka i cena. Nejinak je tomu i ve spolupráci s Hästens. Postel Supreme x Hästens ve velikosti King Size je tvořená 27 vrstvami koňských žíní, bavlnou, vlnou a lnem, vše z produkce Hästens. Dřevěný rám s olejovanými bukovými nohami pochází ze švédské borovice. Exkluzivní kousek je vyrobený ve Švédsku vlastními řemeslníky exkluzivně pro značku Supreme, jejíž rudé logo se v designu propojuje s typickou kostkou Hästens.

Jízda s monogramem

Louis Vuitton obohatil svou volnočasovou sekci o jízdní kolo. Model Bike PM Step-Through s retro designem dává do kontrastu stříbrné a červené tóny a typický hnědý monogram, který lemuje i stylový košík vpředu kola. Pečlivá řemeslná výroba probíhá ve studiu Maison Tamboite v Paříži. Hravou jízdu si můžete užít také v dalších barevných variacích zahrnujících černou, královskou modř i neonově žlutou.

kolo

Foto: Louis Vuitton

Přijatelná alternativa

Poslední průzkumy naznačují, že Češi si čím dál častěji uvědomují dopady zlozvyku, kterým je kouření, a velmi často hledají cestu k nikotinovým alternativám s nižšími zdravotními riziky – bez dýmu, kouře, typického zápachu, a zejména bez spalování tabáku. Silnou motivací jsou také estetické a sociální aspekty, které s sebou užívání konvenčních tabákových výrobků nese. Nikotinové sáčky VELO umožňují rychlou a diskrétní absorpci nikotinu bez přítomnosti tabáku, a mají tak v porovnání s tradičními cigaretami o 99 procent méně škodlivých látek. Společnost BAT navíc pomocí svého nabitého portfolia nikotinových výrobků pomohla snížit dopad tabákového byznysu na zdraví populace.

VELO

Foto: VELO

Autor: Lenka Komrsková