Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Dynamický prostor

Kuchyň VVD navrhl pro italskou značku DADA designér Vincent van Duysen a na první pohled zaujme čistými liniemi a dynamikou. Skříňky v designu masivního dřeva tvoří celek s kamennou pracovní deskou a celá kuchyň je zasazena do elegantního úzkého hliníkového rámu. Nechybí ani inovativní technologické detaily – vestavěná LED pásková světla či otočný pant umožňující otevření dveří o 180°. Díky své variabilitě a možnosti vybírat a kombinovat jednotlivé kuchyňské prvky se dá kuchyň VVD ušít na míru danému prostoru. Více na www.konsepti.com.

Konsepti

Foto: Konsepti

Ztělesnění vize

Model iX kombinuje radost z jízdy s čistě elektrickým pohonem. Jeho průkopnický charakter se zřetelně projevuje v designu exteriéru. Impozantní tvary karoserie s mohutnými proporcemi a precizně zpracované detaily vytvářejí nezaměnitelnou auru luxusu. Interiér byl navržen tak, aby poskytoval pohodlné prostředí pro krátké i dlouhé cesty. Velký vnitřní prostor a nově vyvinutá sedadla s integrovanými opěrkami hlavy maximalizují komfort posádky. Ovládací panel s vystouplými ploškami a aktivní haptikou, stejně jako kolébkový přepínač pro volbu směru jízdy přináší několik velmi moderních prvků. BMW iX je zákazníkům k dispozici ve třech variantách. Základ nabídky představuje xDrive40 s akcelerací z 0 na 100 km/h za 6,1 s a dojezdem až 425 km. Následuje xDrive50 zrychlující z 0 na 100 km/h za 4,6 s a schopné absolvovat na jedno nabití až 630 km. Vrcholem je provedení M60 se zrychlením z 0 na 100 km/h za 3,8 s a dojezdem 563 km.

Půvabně inteligentní

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela nadchne elegancí a puristický designem. Má velmi jednoduché, a hlavně intuitivní funkce. Výbava nabízí patentovanou technologii sprchování WhirlSpray, velmi tiché a obzvláště účinné technologie splachování TurboFlush či snadno čistitelné keramické mísy bez okrajů s automaticky odvápňovacím programem.

wc

Autor: Petra Vorelová