Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Více prostoru

Společnost Hafele na trh uvedla řadu kompaktních designových výklopů pro nástěnné skříňky řady Free Space. Ucelená řada výrobků s nosností od 1 do 15 kilogramů, která byla oceněna reddot award, German Design Award a German Innovation Award, splňuje nejpřísnější technická kritéria, vyznačuje se atraktivním designem a minimalistickým provedením. Výklopy jsou dodávány v několika barevných provedeních (bílá, světle šedá, antracitová a černá) a nově je na ně poskytována prodloužená záruka sedm let. Kromě standardních aplikací pro úložné prostory v horních skříňkách kuchyní je možné díky minimalistickému provedení a rozměrům výklopy instalovat i v nábytkových sestavách s malou hloubkou.

Hafele

Foto: Hafele

Užívejte, relaxujte, odpočívejte

Plnou pohodu domova si dopřejete s exkluzivním bazénovým zastřešením nebo bioklimatickou pergolou na zahradě nebo terase. Bioklimatické pergoly jsou vybaveny účinnými slunolamy i funkčním odvětráváním skrze průhlednou střechu. ALUKOV všechna zastřešení vyrábí a montuje na míru. Schopnost zastřešení od ALUKOV odolat silnému větru je garantována zátěžovými testy renomovaného francouzského institutu.

Esence jednoduchosti

Britští designéři Edward Barber a Jay Osgerby stojí za novými produkty koupelnové kolekce AXOR One pro umyvadla, vanu a sprchu. Zaměřili se na větší čistotu, lepší funkce a snazší ovládání. Třeba zdokonalená technologie Select umožňuje zatlačením ovládací jednotky baterie All-in-One dolů vodu pustit nebo vypnout, zatímco otočením ve směru hodinových ručiček se zvyšuje teplota.  S nadčasovým designem a povrchem v chromu, matné černé a dalších exkluzivních povrchových úpravách AXOR FinishPlus přináší AXOR One vybranou eleganci do každé koupelny.

umyvadlo

Foto: AXOR One

Autor: Petra Vorelová