A protože trocha šmírování nikdy neuškodí, tak bych vám dnes ráda ukázala šatny několika známých bloggerek, které si díky svému koníčku budou možná muset již brzy pronajmout byt či dům o kousek vedle, aby se jim tam všechny jejich poklady vešly.

Začneme na první pohled střídmým šatníkem Cherry Blossom Girl. Její minimalistický pokoj s dávkou francouzské elegance je celý vyzdoben nádhernými róbami pověšenými na čistě bílých ramínkách. Najdete zde krabice na klobouky, nechybí roztomilé taburety ani zachovalá lampa. Většinu jejího šatníku tvoří pudrové odstíny oblečení, které jsou kousek po kousku vyskládány na štendrech nebo ukryty ve skříních.

Šatník jako z opravdového snu vlastní Kelly FramelThe Glamourai. V horní polici kabelky a psaníčka, o patro níž mají své místo hodnotné páry obuvi a spodní část si Kelly vyhradila pro oblečení. Úchvatná je také její sbírka doplňků, které jsou vystaveny na tělech figurín, v porcelánových miskách a talířcích.

Doslova mi spadla brada, když jsem měla možnost, porozhlédnout se po šatně zrzavé krásky Jane z blogu Sea of Shoes. Její orientálně laděný pokoj zdobí stěna zaplněná posledními módními výstřelky, další z nich patří ryze kolekci bot – vidíte polici různých typů kozaček, tenisek, páskových střevíčků jako pro princeznu a nechybí ani luxusní křesílko.

Opravdu nezapomenutelné věci se odehrávají u Chiary. Nad jejím šatníkem žasnu poměrně často, jelikož je vždy o trochu větší a větší, i proto se tato sympatická Italka asi musí neustále stěhovat.

Tím se naše putování dostává k samotnému konci, na kterém nás ještě čeká návštěva u roztomilé Dulce Candy. Dulce zkombinovala svoji obrovskou šatnu s pracovnou, po stranách místnosti tedy najdete vše od krabic s obuví, kabelky chytře vyskládané v policích na knihy či dekorace, oblečení, doplňky nebo její neuvěřitelnou sbírku kosmetiky, střed místnosti zdobí bílý pracovní stůl a průhledná židle.

Foto: Pinterest.com