Blog Two Kools funguje od ledna roku 2010, vznikl tedy až po pěti letech od prvních myšlenek vytvořit internetové místo pro prezentaci fotografií pouliční módy. Průkopníkem v této oblasti se stal např. světoznámý fotograf Scott Schuman známý z blogu The Sartorialist.

Zmiňovaný blog je ovšem tak trochu něco jiného. Založila jej talentovaná a neustále stylová Karen Blanchard, kterou můžete znát z jejího druhého blogu Where Did You Get That, díky kterému se každý dozví, kde tato slečna loví ty nejzajímavější části oděvu a dále doporučuje různé tipy na výhodné nákupy v NY.

Karen, milovnice britských vintage kousků, prožila své dětství v Londýně, ale práci se rozhodla hledat v New York City. Často se zmiňuje o tom, že začátky nebyly zrovna jednoduché a tak hodně přemýšlela, čím by si mohla zpestřit své dny.

A jak tak potkávala originálně oblečené lidičky v ulicích, napadlo ji založit blog, na který bude umisťovat fotografie pouličního stylu, na čemž by nebylo nic zvláštního. Trefou do černého je ovšem myšlenka zaměřit se pouze na dvojice stylově oblečených mladších i starších lidí. Před jejím objektivem tak často stojí zamilované páry, přátelé nebo dokonce i sourozenci, což čtenářům nabízí dvojitou dávku inspirace a navíc potěší oko každého, bez rozdílu věku i pohlaví.

 

Foto: pinterest.com