Vše, do čeho se v Mona zamilujete, pochází z dílny českých nebo slovenských tvůrců. Vše, na co sáhnete, bylo vyrobeno v Čechách. Ať vyznáváte jakýkoliv styl, anebo jste se narodila s jakýmkoliv vkusem, jistojistě si něco v tomto pražském útulném butiku vyberete. Návrháři jsou vybírání skutečně pečlivě a různorodá tvorba seskládána do ideální rovnováhy.

Řasené šaty Kateřiny Geislerové, business módu Ivety Pecuchové, mladistvé modely od Odivi, ideální městskou pohodlnost PBL Prague, hedvábí Lenky Sršňové, barevnost v podání Zdeňky Imreczeové nebo ručně malované oděvy od značky Kalka, vše můžete najít v Mona, a to vedle doplňků od La Mode de Bohême, pásků Ritore či propracované obuvi od designérky jménem Natáshe.

Příjemnou atmosféru malého butiku v Týnské ulici ještě podtrhuje individuální přístup ke každé zákaznici. Ale o tom, že nepíšeme planá slova, se nakonec přesvědčte sami přímo v Mona. Uvidíte, kolik nových letních šatů se skutečně českým původem si nakonec odnesete domů. Zatím můžete vybírat alespoň v naší galerii…

Foto: Kamila Písaříková