Český letní šatník z butiku Mona

/ Redakce

Chození po běžných obchodech začíná být čím dál tím smutnější. Někde se oděvy povalují na zemi, jinde je prostor tak přeplněný, že nevíte kam se dřív dívat, natož co si vzít. Návštěva luxusních butiků je sice zážitkem sama o sobě, ale o dostupnosti všem se hovořit nedá. Kam tedy jít pro nový letní šatník? Zkuste pražský butik Mona.

Vše, do čeho se v Mona zamilujete, pochází z dílny českých nebo slovenských tvůrců. Vše, na co sáhnete, bylo vyrobeno v Čechách. Ať vyznáváte jakýkoliv styl, anebo jste se narodila s jakýmkoliv vkusem, jistojistě si něco v tomto pražském útulném butiku vyberete. Návrháři jsou vybírání skutečně pečlivě a různorodá tvorba seskládána do ideální rovnováhy.

Řasené šaty Kateřiny Geislerové, business módu Ivety Pecuchové, mladistvé modely od Odivi, ideální městskou pohodlnost PBL Prague, hedvábí Lenky Sršňové, barevnost v podání Zdeňky Imreczeové nebo ručně malované oděvy od značky Kalka, vše můžete najít v Mona, a to vedle doplňků od La Mode de Bohême, pásků Ritore či propracované obuvi od designérky jménem Natáshe.

Příjemnou atmosféru malého butiku v Týnské ulici ještě podtrhuje individuální přístup ke každé zákaznici. Ale o tom, že nepíšeme planá slova, se nakonec přesvědčte sami přímo v Mona. Uvidíte, kolik nových letních šatů se skutečně českým původem si nakonec odnesete domů. Zatím můžete vybírat alespoň v naší galerii…

Foto: Kamila Písaříková