Boty zkrátka milujeme, a která z nás tvrdí, že ne, tak určitě trochu lže. Je několik základních párů bot, které by měly být naší součástí. To dobře ví i multibrandový luxusní butik DUSNI3. Toto mimořádně designové místo se nestalo jen oázou nakupování trendy oblečení, ale najdete zde i aktuální kolekce bot značek Atelier MERCADAL Paris, KANNA, Mellow Yellow Paris a Mystique.

Stylisté i moudré knihy se nás stále snaží přesvědčit o tom, že na vysokých podpatcích vypadáme lépe. Škoda, že ti co to říkají, na vysokých podpatcích po městských chodnících nikdy nechodí. Mnoho žen ani na vysokých podpatcích chodit neumí, i když se o to vehementně snaží, a tím tak na sebe nelákavě upozorňují. Nebojte se nízkých bot, které umí být rovněž zajímavé, jako například balerínky Mellow Yellow. Jsou hravé a barevné. Růžovým s dírkami neodoláte a nebojte se ani ceny, rozhodně vás překvapí finanční dostupnost.

Pokud přeci jen chcete být vyšší, ale udržet si ladný krok, pak nepřehlédněte kolekci bot  na klínu značky KANNA. Jsou pohodlné, velice stylové a dají se snadno kombinovat se sukní i kalhoty a vždy bude celý outfit sladěn do detailu. Barevné odstíny vás nadchnou. Sytě oranžové kombinované se starorůžovou a lesklou černou kůží nedokážete ignorovat. Sytě modré budou k džínám naprosto dokonalé a klasicky hnědé jsou snadno kombinovatelné s jakoukoli barvou vašich šatů.

Mnoho mužů odsuzuje na ženách tzv. žabky. Prý působí velmi “asexuálně”. I to řeší nabídka butiku DUSNI3. Francouzská značka Mistique nabízí ženám žabky, které jsou více šperkem než obuví. Nádherné kameny různých barev designově zasazené vytvoří z obyčejných žabek trendy obuv, na kterou každý muž musí změnit názor.

Semiš se zvířecím potiskem hraje prim na balerínkách značky Atelier MERCADAL Paris, které najdete v prvním patře butiku. V kolekci jsou i otevřené sandály, které jsou stylové a v letních horkých dnech budou navíc velmi pohodlné.

Ještě nemáte na léto vybráno? Ještě váš botník lační po novém páru bot? Neváhejte a zastavte se v DUSNI3 a vyberte si alespoň jeden pár opravdu krásných bot, než řadu ošklivých laciných. Není krásnějšího pocitu, než když si domů přinesete luxusní krabici ukrývající mimořádný kousek, ve kterém vás bude obdivovat celé okolí.

Foto: Kamila Písaříková