“Když někdo své peníze nechává ležet, v budoucím životě ho to znevýhodňuje. Investování přitom nemusí být nudné a odtažité. Chceme lidem ukázat, že při investování může jít o víc než jen o osobní prospěch. Můžete se stát součástí něčeho, čemu opravdu věříte. Můžete vlastnit části společností, které máte rádi, nebo investovat do oblastí, které považujete za inspirativní a smysluplné, ať už jsou to obnovitelné zdroje, společnosti řízené ženami nebo třeba budoucnost zdravotnictví. Svou investicí firmu podporujete, malým dílkem tak ovlivňujete svět a zároveň můžete udělat hodně pro svou budoucnost,” vysvětluje Andrej princip Birdwingo, první evropské investiční aplikace, která je zaměřená na mladou generaci a klade do popředí hodnoty.

Investování pro všechny

Aplikace je maximálně jednoduchá a myslí i na úplné nováčky. Integrovaná Birdwingo akademie začínajícím uživatelům v postupných krocích přináší důležité poznatky o zásadách a rizicích investování. Navržená je tak, aby vás prováděla procesem a přinášela informace, které právě potřebujete. Akcie je v aplikaci možné pohodlně filtrovat díky přehledným kategoriím. Můžete tak snadno začít prozkoumávat společnosti v oblastech, které si vyberete, a za chvilku už vlastnit kousek Applu, Tesly nebo třeba Oatly. Vybírat můžete z více než 11 000 akcií a ETF fondů, nakupovat můžete i jejich zlomky, a to už od 25 Kč. Birdwingo si účtuje jedny z nejnižších poplatků na trhu a nabízí vysokou úroveň zabezpečení a pojištění každého účtu do hodnoty více než 10 milionů Kč.

Máme pro vás dárek: akcii zdarma

Chcete si vyzkoušet, jaký je to pocit vlastnit kousek společnosti, která dělá něco opravdu revolučního? Abyste to měli co nejjednodušší, první akcii od nás dostanete zadarmo. A protože v Iconiq i v Birdwingo fandíme udržitelnosti, bude to jedna ze společností, pro kterou je tahle hodnota zásadní. Stačí si stáhnout aplikaci přes tento odkaz, založit si účet a nechat se překvapit, která inspirativní firma vám bude z malé části patřit.