S jarem a probouzející se přírodou přirozeně cítíme, že bychom našemu tělu měli dopřát po dlouhé zimě malý restart. Vedle úpravy stravy, zlepšení pitného režimu nebo zintenzivnění pohybových aktivit sem určitě patří i eliminace neřestí jako je nadměrné pití alkoholu nebo kouření. A právě v případě kouření mohou cestu „odlehčení“ nabídnout moderní nikotinové alternativy. 

Zahřívat, nikoli spalovat

Mezi nejvíce rozšířené způsoby alternativního užívání nikotinu patří zahřívání tabáku, které se objede bez nepříjemného kouře a zápachu. Hlavní předností je však především nižší obsah toxických látek. Zahřívaný tabák představuje podle řady studií potenciálně méně rizikové užívání nikotinu, než je tomu u běžných cigaret. I proto jej vyhledává čím dál více dospělých uživatelů tabáku, pro které se stává odrazovým můstkem či přestupní stanicí k tomu, jak negativní dopady své neřesti co nejvíce omezit. 

Nová technologie zahřívání

Jednou z posledních novinek v tomto segmentu je další generace zařízení glo, tentokrát s názvem HYPER X2. Přináší vylepšenou technologii zahřívání pomocí jedné cívky s názvem glo™ NEW HEATING TECHNOLOGY, která umožňuje delší výdrž na jedno nabití.  Zařízení je k mání v sedmi monochromatických i dvoubarevných elegantních provedeních, má lehké kompaktní tělo a na první pohled zaujme nápaditou a opticky výraznou jednotkou pro vkládání tabákových náplní. Na boku zařízení přibylo tlačítko pro komfortnější aktivaci režimu indukčního ohřevu Boost. 

Nové glo HYPER X2 chce díky vylepšeným funkcím i atraktivnímu designu vyhovět nárokům nejen stávajících uživatelů, ale zároveň přesvědčit dospělé uživatele cigaret, aby se cestou méně škodlivých alternativ, nejen v rámci jarního restartu, vydali také oni. Kompletní nabídka je dostupná na e-shopu batstore.cz