Štendry byly plné barev. Aktuální letní kolekce je plná ženskosti a optimistických odstínů. Hlavní roli hrají šaty v různých podobách a z různých materiálů. Sytě pastelové barvy se mísí s křiklavě růžovou, trávově či tmavě zelenou. Šaty a tuniky s barevnými potisky střídají bílo-černé grafické kombinace a pruhy různých šířek.

V prosklené vitríně vedle pokladny jsou vystaveny autorské šperky “Klara” a za pokladnou visí kolekce kožených kabelek a pásků. ” Na kabelkách jsem spolupracovala s Ivanou Ostřanskou, chtěly jsme obě jednoduché nadčasové kousky v čistém designu a kvalitním provedení. Kabelky jsou v limitovaném počtu a vše je ruční práce.” říká ke kolekci Klára Nademlýnská. Kabelky jsou ve 3 barvách – žraločí šedá, tabáková a safírově modrá, vždy v kombinaci s přírodní hnědou.

Butik prošel před třemi lety rekonstrukcí. Celému butiku dominuje originální lustr, který navrhlo studio Olgoj Chorchoj speciálně pro tento prostor. Minimalisticky pojatý interiér doplňují dřevěné stěny které lemují vystavené oblečení a prostor příjemně oživí. Butik najdete v Dlouhé 3 v centru Prahy a jeho návštěvu rozhodně doporučujeme.

Foto: Kamila Písaříková