O tom, že ve dvou se vše lépe táhne, by dnes mohli vyprávět Kristýna Kyánková a Tomáš Gál, kteří jsou zakladatelé internetového projektu Streets of Brno, jehož cílem je poukázat na to, že i v ulicích města Brna lze velice často potkat stylové lidi. A vůbec nezáleží na jejich pohlaví, věku nebo zaměstnání.

Dvojici neodláká ani špatné počasí. Přiznávají, že rádi fotí v dešti a jsou schopni pochytat hodně povedené modely. Svým přístupem mají největší úspěch u mladší generace, ženy středního věku zatím fotografování v brněnských ulicích s obavou trochu odolávají.

Trpělivost ovšem růže přináší, a dnes již na jejich blogu najdete spoustu nápaditě oblečených lidí různých stylů a s pořádnou mírou vkusu včetně chytrosti pro kombinaci jednotlivých kousků.

Kristýna oslovuje objekty zájmu na ulici, k jednotlivým příspěvkům píše články či popisky a také se stará o Facebook. Za každého počasí ovšem fotí Tomáš, na kterého tedy padá převážná část odpovědnosti o kvalitně pořízený materiál.

Nápadité duo často ovšem odchytí i cizince, kterých žije v Brně poměrně hodně, účastní se spousty zajímavých brněnských akcí, naposledy například Wolfgang Night ve Fratelli Caffé nebo pátého brněnského Módění, kde se jim povedlo proniknout do zákulisí příprav jednotlivých přehlídek.

Takže až budete mít cestu do Brna, nezapomeňte se řádně „vystylovat“, abyste byli na cvakající fotoaparát vždy připraveni a nemohlo vás vůbec nic zaskočit:-).

Foto: http://streetsofbrno.tumblr.com